Zaterdag 30 juni kunt u een kijkje komen nemen bij de Toevlucht. Altijd al een zwaan, vos of jonge vogels van dichtbij willen zien kom dan langs misschien ziet u ze.
za, jun. 30, 11:00 – za, jun. 30, 16:00
Een verzwakte eend, jong wees-egeltje of gewonde vos – alle wilde vogels en zoogdieren in nood kunnen terecht bij de Toevlucht. In de opvang, gevestigd op een groen eiland in het park de Bijlmerweide in Amsterdam-Zuidoost, worden de dieren opgevangen, verzorgd en komen ze op krachten waarna ze gezond en aangesterkt weer in de natuur worden uitgezet.
Per jaar revalideren er rond de vijfduizend vogels en meer dan vijfhonderd zoogdieren die vanuit Groot Amsterdam, Amstelveen en de wijde omgeving dagelijks gebracht worden door particulieren en de Dierenambulances.
Mooi werk doen ze daar.
Zonnige groet 😎
LikeGeliked door 1 persoon
Dis wonderlik dat daar so ’n plek is om diere en voëls te help!
LikeGeliked door 1 persoon
Mogge Rob
Ik ben onderweg naar andere vogels , in Avifauna , en heb dus een geheel andere dag dan ik gewend ben 😉
De mensen van opvang de toevlucht doen heel goed werk , wens je er een fijne tijd
Vreemde dag groet
LikeGeliked door 1 persoon
Geweldig dat ze dat daar allemaal doen…hulde!
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi dat deze hulp er is. Goed werk.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi dat er op deze wijze aandacht voor deze dieren is.
LikeGeliked door 1 persoon
goed dat die dieren terug de natuur in kunnen achteraf.
LikeGeliked door 1 persoon
Die mensen hebben hun werk. Prachtig dat ze terug naar de natuur kunnen.
LikeGeliked door 1 persoon
wij hebben ook zoiets, hele goeie is het Dieren Hulpcentrum in Opglabbeek. B. Help die mensen met een donatie!
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi dat er mensen energie in steken…mooi werk
LikeGeliked door 1 persoon
Het betere werk. Deze dieren kunnen terug maar de natuur, heel wat anders dan de huisdierenopvabg.
LikeGeliked door 1 persoon