Familiebanden heb ik zelf niet meer. Maar even nadenkend zullen velen in hun familie iemand weten met Diabetes. In mijn werk heb ik lesgegeven aan leerlingen met Diabetes 1. De techniek is verbeterd. Mijn eerste Lief had Diabetes 1. Blij vertelde zij mij soms dat zij haar naalden weer mocht laten bijvijlen/slijpen. Nu zijn er eenvoudige pennen waarmee je de insuline kunt toe dienen. En ook steeds meer wordt de insulinepomp toegepast.
Het ongemak van de chronische ziekte wordt met nieuwe inzichten en moderne technieken steeds dragelijker.
Tijdens de Ambassadeursdag ontmoet ik Elsa, Bas, Marieke, Lydia, Agnes, Ingrid Floor en Peter. Zij zijn aktief bij de Stichting Zorgeloosmetdiabetesnaarschool. Treurige en schrijnende verhalen bespreken we als casus. Maar ook mooie ervaringen worden uitgewisseld.
Ik ben er trots op dat ik ambassadeur van de stichting Zorgeloosmetdiabetesnaarschool mag zijn. Tijdens de Ambassadeursdag heb ik een groep fijne mensen leren kennen. Samenwerkend met de mensen van de stichting zie ik een mooie toekomst. Elke leerling heeft recht op een plezierige schooltijd en Diabetes mag daarin geen spelbreker zijn.
Een nobel en mooi werk.
Er is gelukkig al veel verbeterd voor mensen met diabetes.
Fijn weekend Rob!
LikeGeliked door 1 persoon
Het taboe er rond is al een tijdje wijlen. Zo hoort het ook.
Nog eens knap werk, Rob !!
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn beste vriend heeft diabetes en enkele familieleden ook. Ik ben blij dat het tegenwoordig wat eenvoudiger kan.
LikeGeliked door 1 persoon
mogge Rob
ja ik ken enkele met die vreselijk ziekte
2 ervan levenslang in een rolstoel 😦
toch een opgewekte groet
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi dat je ambassadeur van de stichting bent Rob.
LikeGeliked door 1 persoon
Goed en zinvol werk, Rob. Complimenten!
LikeLike
Je mag inderdaad trots zijn.
LikeGeliked door 1 persoon
Goed werk Rob. Zonder meer.
Ik heb Diabetes 2. Ik houd me zo goed mogelijk aan een suikervrij dieet (verdomd moeilijk)
Daardoor kan ik het nog steeds zonder medicijnen doen. Maar om me heen zie ik wel andere gevallen. Schrijnend en diep ingrijpend. Die groep heeft wel een steuntje nodig.
LikeGeliked door 1 persoon
https://petities.nl/petitions/de-glucosesensor-is-geen-gadget-maar-bittere-noodzaak?
LikeGeliked door 1 persoon
Dank voor deze aanvulling.
Vriendelijke groet,
LikeGeliked door 1 persoon
Het is hier al vaker gezegd, maar het is nu eenmaal zo: goed werk, Rob!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank voor jouw compliment.
Vrolijke groet,
LikeGeliked door 1 persoon
Het komt je toe!
LikeGeliked door 1 persoon
Gelukkig is er veel veranderd, maar het blijft een aandoening die veel complicaties kan veroorzaken. Fijn dat er veel aandacht voor is.
LikeGeliked door 1 persoon
Goed werk Rob. Er is idd veel verbeterd en op de scholen misschien ook. Zo hoort het.
Het blijft een ziekte die je in de gaten moet houden.
LikeGeliked door 1 persoon
Welgedaan Rob, dis mense soos jy, wat omgee, wat die lewe draaglik maak vir diegene wat dit nodig het.
LikeLike
Ik ben assistent penningmeester van de plaatselijke voetbalclub. Ook mooi.
LikeLike
Goed werk Rob
LikeLike
Eigenlijk ken ik (gelukkig) maar heel weinig mensen met diabetes, weet er dan ook niet zoveel van alleen van horen zeggen.
LikeLike