Jaren terug liep ik door de gemeente Bellingwedde. Een pracht omgeving waar ik met mooie herinneringen aan terug denk. Door een collega blogger Robert Sterk vind ik dat ik nog een keer terug moet gaan. Hij schrijft een blogpost over een Kinderkasteel, de Burcht Wedde. Het Kinderhotel Burcht Wedde is een bijzonder vakantieverblijf voor kinderen en jongeren tot 16 jaar, die aan de andere kant van het geluk geboren zijn en die niet de mogelijkheid hebben om zelf met vakantie te gaan.
In een normale situatie is voor belangstellend publiek is het openbare gedeelte van de Burcht geopend van 1 april -1 oktober van woensdag t/m zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. Ik wil daar dit jaar zelf gebruik van gaan maken. Maar eerst moeten we deze Corona Crisis weten af te sluiten ….
Dat vind mooi gezegd, andere kant van het geluk. Nadenkertje. Blijf gezond! 😷🍀
LikeGeliked door 2 people
Hey Rob, ik vermoed dat het nu toch gesloten zal blijven, met die toestand? Hier in België kunnen we enkel nog gaan wandelen in een park in de buurt… Hou je goed!
LikeGeliked door 2 people
Beste Petra,
dit was een berichtje uit mijn wachtrij van veel eerder. Ik heb de tekst iets aangepast. Ik hoop dat mijn blogpost positieve gevolgen heeft voor het kinderkasteel.
Stille groet,
LikeGeliked door 2 people
Mooi initiatief dat door dat virus nu niet uitvoerbaar is. Hopelijk kunnen die jongelui dit jaar toch nog eens naar dat kasteel.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat een mooie titel voor deze blogpost! En dat is precies wat ik zo leuk vind aan blogs: je komt op ideeën door andere bloggers.
LikeGeliked door 1 persoon
ik vind die streek ook erg mooi
hopelijk gaat het later allemaal gewoon door
opgewekte groet
LikeGeliked door 1 persoon
Hé, dat is sterk, daar woonde familie van me. Maar van dat kasteel had ik nooit gehoord.
LikeGeliked door 1 persoon
Bijzonder dat ze het daarvoor gebruiken, mooi ook. We moeten het nog een poosje uitzingen.
LikeGeliked door 1 persoon
Nog even doorbijten, Rob!
LikeGeliked door 1 persoon
Looks like a cool place for kids. cheers
LikeGeliked door 1 persoon
Ik vrees dat we met z’n allen hier nog wel even mee bezig zijn.
LikeLike
Hoop dat er, in de coronavrije toekomst, en die komt, heel veel kinderen heel veel plezier aan gaan hebben.
LikeGeliked door 1 persoon